Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilAuto Salon - FIAT PROFESSIONAL

 

Sprawdź - katalog pojazdów i aktualny cennik

 

Odwiedź naszą stronę dealerską - fca-auto-mobil.pl

 

 

Fiat Professional to marka skierowana głównie do firm, dla  których samochód jest podstawowym narzędziem pracy. Oprócz dopasowanego produktu gwarantuje również szeroki wachlarz usług takich jak : finansowanie, ubezpieczenia, serwis, naprawy blacharsko-lakiernicze.

Firma Auto-Mobil gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsługi zarówno przy doborze pojazdu dopasowanego do Państwa charakteru pracy, jak i w doborze finansowania, ubezpieczenia, czy usług serwisowych. Współpracujemy z certyfikowanymi firmami zabudowującymi, które gwarantują Państwu najwyższą jakość obsługi w zakresie modyfikacji samochodów zakupionych w naszej firmie.

Samochody dostawcze można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, czyli tzw. oferta samochodów modyfikowanych. Wśród nich wymienić można: furgon, izoterma, socjalny, chłodnia, koniowóz, brygadowy, autolaweta, skrzyniowy, międzynarodowy, sklep, wywrotka. Rozwiązania dostosowujemy do Państwa potrzeb. Szczegółowe informacje o poszczególnych modelach znajdują się na stronie www.auto-mobil.fiatprofessional.pl.

Na szczycie oferowanej gamy produktowej znajduje się Fiat Ducato, który w ostatnich latach stał się europejskim liderem w sektorze pojazdów typu rekreacyjnego. Nowy Ducato to doskonałe narzędzie pracy dla profesjonalistów. Samochód dostępny jest w wersji do transportu towarów, do przewozu osób oraz podwozia do adaptacji. Jego podwozie oferuje praktycznie nieograniczone możliwości adaptacji dzięki m.in. czterem rozstawom osi (co pozwala na optymalny dobór długości zabudowy), możliwości wyboru odpowiedniego silnika, różnym wariantom dopuszczalnej masy całkowitej, czy nisko umieszczonemu progowi załadunkowemu. Nowego Ducato można zabudować jako izotermę lub chłodnię o regulowanej temperaturze, kontener do przewozu pieczywa, kontener do przewozu mebli, jako wywrotkę lub skrzynię z plandeką do transportu międzynarodowego. Może służyć również jako samochód do przewozu osób z częścią załadunkową lub jako mini autobus.

Samochody dla firm dostępne są w kredycie lub leasingu o atrakcyjnym oprocentowaniu. Szczegóły u doradcy handlowego.

Firma Auto-Mobil oferuje także wynajem samochodów dostawczych w różnej konfiguracji – zadzwoń i zapytaj o dostępność i cenę.

 

Dostępne modele:

- Ducato do przewozu towarów;

- Ducato do przewozu osób

- Ducato do zabudowy

- Scudo do przewozu towarów

- Scudo do przewozu osób

- Scudo do zabudowy

- Doblo Cargo

- Doblo kombi

- Fiorino Kombi

- Fiorino

- Punto Van

- Panda Van

- 500 L Pro

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą samochodów dostępnych od ręki: 

 

 (kliknij)

 

 

Zachęcamy do przetestowania samochodów podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy próbnej.

Zadzwoń! Wejherowo - 58 677 66 24

lub

zapisz się na jazdę próbną (kliknij).

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17

Krzysztof Damps
Doradca handlowy
Dane kontaktowe:

kom.: +48 727 575 010

tel. 58 677 66 13

k.damps@auto-mobil.pl

Gdynia, ul. Wielkopolska 241


Zapraszamy też do przetestowania samochodów
podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo w celu:
Jestem świadoma/y dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo