Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilAuto Salon - IVECO

 

 

 

 

Iveco Daily to urodzony van, zaskakujący swoją lekkością, komfortem i łatwością prowadzenia. Przemyślana i nowoczesna konstrukcja pozwala na optymalizację przestrzeni ładunkowej pojazdu, zmniejszenie masy pojazdu, poprawę osiągów oraz dynamiki jazdy.

Iveco Daily został opracowany przede wszystkim z myślą o prowadzeniu biznesu, przez co jest bardziej przestronny, posiada łatwo dostępną platformę załadunkową oraz zapewnia rozsądne koszty eksploatacji.

Najnowsze wcielenie Iveco Daily zostało zaprojektowane zupełnie od nowa, aby sprostać  wszystkim wymaganiom stawianym lekkim pojazdom użytkowym - począwszy od furgonu z pojedyńczymi kołami, który jest zwrotny w mieście i szybki na autostradzie, skończywszy na podwoziu z wygodną kabiną oraz kołami bliźniaczymi.

Gama Iveco Daily oferuje obecnie wybór spośród 8000 wersji fabrycznych, uzyskanych w wyniku połączenia różnych wariantów karoserii, rozstawu kół, mocy i ładowności.

 

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony dealerskiej: https://automobil.iveco.pl/, na której znajduje się także oferta samochodów dostępnych od ręki.

 

 

 

 

 

Zachęcamy do przetestowania samochodów podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy próbnej.

Zadzwoń! Wejherowo - 58 677 66 27

lub

zapisz się na jazdę próbną (kliknij).

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17


Zapraszamy też do przetestowania samochodów
podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo w celu:
Jestem świadoma/y dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo