Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilOFERTA

* Ze względu na zmiany w zakresie naszych autoryzacji, prosimy o manualne odświeżenie strony oraz/lub wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki w przypadku zauważenia nieprawidłowości w zakresie wyświetlanych treści. Dziękujemy.
 

 

Samochody osobowe:

 

Aby zapoznać się z ofertą wybranego producenta kliknij logo poniżej.  

 

 
             
             
             

 

Samochody dostawcze:

 

Aby zapoznać się z ofertą wybranego producenta kliknij logo poniżej.  

 

 

Samochody kempingowe:

 

Aby zapoznać się z ofertą wybranego producenta kliknij logo poniżej. 

 

 

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele cenionych i uznanych marek samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Oprócz popularnych na polskich drogach aut marki Fiat i Alfa Romeo oferujemy również samochody osobowe Abarth, Hyundai oraz Isuzu. Nie zapominamy również o bardziej wymagających klientach. Przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę samochodów marki Jeep.


Szczegółowe informacje na temat poszczególnych marek mogą Państwo znaleźć na dedykowanych podstronach, klikając na wybrane logo marki powyżej. W razie problemów z wyborem auta zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, a wspólnie na pewno znajdziemy najlepsze auto.

 

Codziennie dbamy również o to, by nie tylko klienci indywidualni lecz również firmy mogły znaleźć w naszej ofercie auto dopasowane do swoich potrzeb. Jesteśmy oficjalnym dealerem niezawodnych i ekonomicznych samochodów dostawczych marek Fiat Professional oraz Iveco, które dzięki swojej wszechstronności połączonej z dużą ilością możliwych konfiguracji, można precyzyjnie dostosować do zapotrzebowania, przekształcając je w chłodnię, mobilny sklep lub inny rodzaj pojazdu użytkowego.


W razie potrzeby, nasi doradcy handlowi chętnie pomogą Państwu w wyborze samochodu najbardziej odpowiadającego Państwa wymaganiom oraz uzyskaniu korzystnego kredytu i leasingu na jego zakup. Zapraszamy do salonów – nasi pracownicy na pewno odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.