Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilO NAS

Multi-salon

Dajemy Ci możliwość wyboru spośród aż ośmiu marek samochodów:  Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Abarth, Jeep, Hyundai, ISUZU oraz IVECO. Do tego oferujemy szereg usług dodatkowych tj. wynajem samochodów, ubezpieczenia,  serwis mechaniczny i blacharsko - lakierniczy, sprzedaż części i akcesoriów, badania techniczne. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i pasja, którą dla nas jest motoryzacja, sprawiają, że auto od nas, to auto z dobrej ręki.
Nasze salony:

1. Wejherowo, ul. Gdańska 17 - zobacz na mapie

2. Gdynia, ul. Wielkopolska 241 - zobacz na mapie

 

Kompleksowo i wygodnie

U nas załatwisz wszystko w jednym miejscu – począwszy od finansowania i zakupu samochodu - nowego bądź używanego, a skończywszy na zakupie części i ewentualnej naprawie. Zrealizujesz swoje marzenia o nowym pojeździe dzięki naszym doradcom handlowym, którzy dobiorą atrakcyjną formę finansowania oraz zaoferują  w promocyjnej cenie ubezpieczenie w pakiecie dealerskim. Zrobisz badanie techniczne swojego samochodu, napijesz się dobrej kawy podczas przeglądu auta w naszym serwisie, a w przypadku szkody komunikacyjnej nie będziesz się niczym martwił - nasi pracownicy załatwią za Ciebie wszelkie formalności z towarzystwem ubezpieczeniowym i naprawią Twój samochód, a Ty otrzymasz auto zastępcze. A gdy już będziesz chciał wymienić swój samochód na nowy, stare auto przyjmiemy w rozliczeniu.

 

Profesjonalnie i z uśmiechem

Nasi pracownicy są na bieżąco szkoleni i posiadają wysokie kwalifikacje. Pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego modelu samochodu i poprowadzą przez cały proces jego zakupu. Zadzwonią, gdy będzie kończyło się ubezpieczenie, wyślą smsa, gdy będzie zbliżał się termin kolejnego badania technicznego. Dla naszej firmy proces zakupu auta nie kończy się w momencie jego wydania, ale trwa przez cały okres użytkowania.

 

Z zaangażowaniem w akcje społeczne

Dostrzegamy cudze potrzeby, wspieramy działalność kulturalną i sztukę, a także propagujemy wśród dzieci i młodzieży bezpieczeństwo na drogach. Sponsorujemy takie wydarzenia, jak festyny rodzinne podczas dni miejskich, zabawy dla dzieci w ZOO. Wspieramy  działalność kulturalną Sceny Letniej na gdyńskiej plaży. Ważna jest dla nas także aktywność sportowa i rekreacja m.in. mecze koszykówki (Trefl Sopot), biegi (bieg Fiata), czy też jazda rowerowa (MTB Maraton).

 

Z nami jesteście w dobrych rękach!