Nasza Polityka Prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności:

1. Polityka Prywatności Auto-Mobil
2. Klauzula informacyjna dla Klientów Auto-Mobil

Dziekujemy za poświęcony czas,
Zespół Auto-MobilAuto Salon - RAM

 

 

SAMOCHODY NOWE:

 

   
  RAM 1500
 
 


 

 
 

 Pobierz cennik     Pobierz katalog     Jazda próbna

 

 

Nowy Ram 1500 to: 98 procent stali o wysokiej wytrzymałości użytej w ramie, 38 procent stali o wysokiej wytrzymałości użytej w konstrukcji kabiny i skrzyni ładunkowej. Rezultatem jest zmniejszenie masy bez poświęcania trwałości i wytrzymałości konstrukcji ciężarówek RAM.
W konstrukcji masce i klapy bagażnika wykorzystano aluminium, aby jeszcze bardziej zmniejszyć masę przy zachowaniu integralności strukturalnej.

Samochody RAM to kwintesencja praktyczności w połączeniu z najnowszymi technologiami i pomysłowości. Wykorzystują najnowsze rozwiązania napędowe oparte o sprawdzone silniki HEMI i Pentastar. Zapewniające nie tylko optymalną pracę, ale również bardzo wysoki komfort podrózowania.

W naszej firmie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Wejherowo, ul. Gdańska 17


Zapraszamy też do przetestowania samochodów
podczas bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu przez P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo w celu:
Jestem świadoma/y dobrowolności podania Danych Osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo